TERAZ9°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Umiarkowana
reklama

Uwaga! Awaria ciepłociągu na ul. Hutniczej

K.Rudzki
Krzysztof Rudzki śr., 14 grudnia 2022 12:51
Tuż przed godziną 13:00 otrzymaliśmy informację z Elektrociepłowni Piotrków, że awarii uległ jeden z ciepłociągów w ul. Hutniczej. Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących zakresu awarii oraz ewentualnego wyłączania ciepła w tym rejonie miasta. Czekamy na szczegółowe informacje.
Zdjęcie
Autor: Fot. K. Rudzki

Jak poinformował nas Marek Krawczyński, prezes Elektrociepłowni, ograniczone zostaną dostawy ciepła z obiektu przy ul. Rolniczej, a przejmie je obiekt przy ul. Orlej. Służby Elektrociepłowni cały czas szacują zakres usterki. 

 

Jedno jest pewne. Awaria jest bardzo poważna, ponieważ nie byliśmy w stanie utrzymać ciśnienia w sieci - informuje Marek Krawczyński, prezes "Elektrociepłowni Piotrków". - Zasilanie z obiektu C-2 przy ul. Rolniczej utrzymamy na minimalnym poziomie tak, aby dostarczać ciepło do przedszkola przy ul. Topolowej i szkoły przy ul. Wysokiej. Praktycznie pozostała część miasta będzie zasilana z ciepłowni C-1 przy ul. Orlej. W związku z powyższym mogą wystąpić niedogrzania niektórych budynków, a w pojedynczych przypadkach nawet całkowity brak dostaw ciepła - ostrzega prezes Krawczyński. - 

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby jak najszybciej usunąć usterkę i przywrócić pełne dostawy ciepła do mieszkań - podsumowuje.

 

 

Komentarze 11

reklama

Dla Ciebie

9°C

Pogoda

Kontakt

Radio